De inschrijvingen zijn gesloten.

KerstKongres 2022

door
308 308 mensen hebben dit evenement bekeken.

OPGEVEN VOOR HET KK KAN > HIER 

Op onze grootste Algemene Ledenvergadering van het jaar, KK, blikken we met zijn allen terug op het jaar met alle zomerkampen, alle activiteiten en het werk van teams, commissies en het bestuur. Veel belangrijker is, dat we nieuwe zomerkampen bedenken, plannen maken, overleggen en discussiëren. Bovenal is het Kerstkongres een perfecte gelegenheid om al je vrienden weer terug te zien en om het samen gezellig te maken. Op de bonte avond zullen ceremonieel vaarwel zeggen tegen JNM’ers van 25, het nieuwe bestuur huldigen, alle vrijwilligers bedanken en het jaar uitfeesten! Ook als je volgend jaar in een team of commissie wil, dan is het leuk om er het hele KK bij te zijn. Ook als je van plan bent om actief te worden in een werkgroep kun je plannen komen maken. Het plannen van de weekend- en zomerkampen staat ook op de agenda. Wil jij dus graag een kampje organiseren volgend jaar, kom dan zeker. Wil je verder meedenken en genieten van de gezelligheid? Kom dan naar het Kerstkongres!

Aanvullende informatie

Accomodatie - Gebouw

Totale kosten - Wordt nog bekend gemaakt

Details

De planning is hier te vinden. De ouwe sokken verklaringen zullen plaatsvinden op 30 december, omdat we heel veel ouwe sokken hebben dit jaar zal dit in de middag al beginnen (13:00) .

Organisatie

Ouwe sokken Op het KK nemen we afscheid van de ouwesokken, in de vorm van een feestelijke ceremonie. Dit jaar betreft dit de mensen die geboren zijn in 1997. Voor deze plechtigheid worden er traditiegetrouw ouwesokken cermonies voorbereid. In het overzicht hieronder is te zien welke leden dit betreft en wie een presentatie voor ze gaat maken. Voor deze presentaties zijn veel foto's en filmpjes nodig, stuur alles wat je kunt vinden naar de presentatiemakers (ook muziek suggesties zijn welkom)! Ook zijn er altijd leuke stukjes voor de ouwe sokken, dus als je iets leuks hebt voorbereid stuur dit naar de ceremoniemeester(s) Bram Oosterbeek!

  • Mees Swinkels - Hanna Haring - hannaharing.jnm@gmail.com
  • Jonatan den Haan - Rosanne Dodde - rosannedodde@gmail.com
  • Renske van Ispelen - Marco Hillenaar - marhil996@hotmail.com
  • Maartje Vijgenboom - Annemoon Tiemens - annemoon.jnm@gmail.com
  • Yannick Wiegers - Marlies Veenstra - m.j.veenstra@outlook.com
  • Max Hoving
  • Diedert Koppenol - Tjomme Fernhout - tjomme.fernhout@gmail.com
  • Jeroen Versteeg - Rosa Westerborg - westerborg.rosa@gmail.com
  • Nadia van der Burg - Akos Hoogma - akos.hoogma@gmail.com
  • Friso Wels - Niels de Groot - niels22021994@gmail.com
  • Thomas Isphording  - Peter Rappoldt - peterrappoldt70@gmail.com
  • Jacob Boorsma - Thomas Isphording - thomasisphording@gmail.com
  • Rosa Westerborg - Floris Wisse - wisse.floris@gmail.com
  • Jillis Roos - Rick Buesink - rick.buesink@gmail.com
  • Lodewijk Schulte - Jan van Leeuwen - jcvanleeuwen@live.nl
  • Wouter Ubbink - Mariska Werkman - mariweri.1@gmail.com
  • Mees van der Donk - Rick Middelbos - rick.middelbos@gmail.com
  • Rosalie Lau - Jonas van Impe - Jonas.v.impe@gmail.com
  LET OP. Je ziet dus enkele namen zonder presentatiemakers en mailadressen. Dit betekent dat deze personen nog geen oudesokkenpresentatie gemaakt krijgen. Dat kan niet de bedoeling zijn natuurlijk! Ben jij diegene die dus graag een presentatie maakt voor je beste oude sok? Geef het dan door bij Bram Oosterbeek (en het DB). Je kan ook de foto's uploaden op de STACK. Ga daarvoor naar het mapje "ouwe sokken 2022" en naar de betreffende persoon. Contact opnemen kan met het Dagelijks Bestuur (db@jnm.nl).

Verblijfplaats

Het KK wordt gehouden op 27, 28, 29 en 30 december 2022. Dit jaar zal het KK weer in Haren gehouden worden! Kerklaan 30, in vleugel F. Het Thema is de Zeven zeeën

Paklijst

  • Matje
  • Slaapzak
  • Slaap/toiletspullen
  • Warme kleren
  • Gezelligheid

 

Datum en tijd

27/12/2022 - 13:00 tot
31/12/2022 - 11:00
 

Locatie

 

Soort activiteit

 

Activiteit categorie

Delen met vrienden